Завідувачка відділу організації епіднагляду Центру громадського здоров'я Оксана Кошалко розповіла, що попри значене пом'якшення карантину, українцям не варто розслаблятися. Усе через те, що захворюваність на коронавірус є циклічною

Читайте також МОЗ пропонує продовжити карантин в Україні до кінця літа

Українцям варто активно вакцинуватися

За словами Кошалко, наразі в Україні відбувається чергове зменшення кількості хворих на COVID-19. Однак вона зауважила, що саме зараз найкращий час для того, щоб вакцинуватися, адже рано чи пізно захворюваність зростатиме.

Як розповіла Кошалко, саме від кількості вакцинованих осіб залежатиме важкість перебігу коронавірусу в майбутньому.

Розслаблятися не варто, потрібно вакцинуватися. Варто в тому числі системі охорони здоров'я готуватися до можливого майбутнього підйому. Будемо сподіватися, що він не буде настільки значним, як навесні,
– розповіла Кошалко.

До теми Якою буде захворюваність на COVID-19 в Україні у найближчі два тижні

Кошалко розповіла про COVID-19 в Україні: дивіться відео

COVID-19 в Україні: коротко

  • В Україні суттєво послабили карантинні обмеження. Зокрема, ресторанам та кафе дозволили працювати цілодобово. Крім того, тепер можна організовувати концерти та масові заходи.
  • За даними МОЗ, усі області України 9 червня стали "зеленими".
  • Впродовж доби 8 червня на коронавірус захворіли 1 385 людей. Серед них – 57 дітей та 74 медпрацівники. Водночас за весь час пандемії в Україні захворіли 2 218 039 людей.


Правила зеленої зони / Інфографіка 24 каналу