How to green склали перелік продуктів харчування, вживання яких потрібно скоротити, щоби зберегти молодість та красу.

Солодощі

Надлишок цукру в організмі призводить до старіння шкіри. З'їдати солодке один раз на тиждень – чудовий компроміс.

Алкоголь

Здорова печінка – здорова шкіра. "Якщо печінка функціонує правильно, токсини, які могли б завдавати шкоди шкірі, видаляються з організму природним шляхом", – повідомляє Аріель Остаде, доктор медицини, член американської Академії дерматології.

"Але якщо вони накопичуються в печінці і не руйнуються, з шкірою можуть відбутися неприємні зміни, такі як акне, жовтий колір обличчя і зморшки", – додає лікар. Крім того, алкоголь є причиною зневоднення і порушення сну. Недосипання призводять до пігментації і втрати еластичності шкіри.

Читайте також: Вражаючий експеримент: що зробить куріння з людиною через 20 років

Біле вино

Цей напій заслуговує особливої уваги, оскільки "дивним" чином впливає на зубну емаль. Кислота, що міститься в білому вині, руйнує емаль і призводить до появи плям. Тому, якщо ви віддаєте перевагу білому вину, будьте обережні – це вино стає причиною плям від кави на зубах.

Випивши вина, не поспішайте відразу чистити зуби – це призведе до подальшого руйнування емалі. Стоматологи рекомендують почекати годину, перш ніж приступити до чищення зубів.

Сіль

Якщо ви не використовуєте сіль у приготуванні страв, це не означає, що вона повністю виключена з раціону. Сіль може міститися там, де ніхто й не припускає (наприклад, в гарячому шоколаді, сирі, кукурудзяних пластівцях). Натрій міститься і в більшості консервованих продуктів. Він затримує рідину в організмі і додає нам той самий "опухлий вигляд". Щоб позбутися від цієї неприємності, використовуйте зволожуючий крем з кофеїном (кофеїн зменшує набряклість при зовнішньому застосуванні).

Червоне м'ясо

Жирне м'ясо підсилює вироблення вільних радикалів. Механізм дії такий: вільні радикали відщеплюють електрони від здорових клітин, тим самим завдаючи їм шкоди. Тому шкіра не тільки не здатна забезпечити себе надійним захистом, але і не в змозі виробляти колаген.

Не забувайте підживлювати свій організм антиоксидантами. "Продукти, багаті антиоксидантами, активно борються з вільними радикалами", — повідомляє доктор Остаде. "Особливу увагу приділяйте продуктам з високим вмістом вітаміну С", — додає він.

Енергетичні напої

Енергетичні напої додають бадьорості і сил, але згубні для зубної емалі. Згідно з останніми дослідженнями, "енергетики" руйнують емаль сильніше, ніж спиртні напої. У них вміст кислотних речовин в рази вище. Якщо все-таки без "енергетичного підживлення" не обійтися, скористайтеся соломинкою–- так ви допоможете зубам уникнути контакту з рідиною.

Транс-жири

Синтетичні жири викликають запалення на шкірі. Крім того, під їх впливом шкіра більшою мірою схильна до впливу ультрафіолету. А як відомо, ультрафіолетове випромінювання негативно впливає на шкіру, викликаючи її старіння. Не вірте написам на етикетках, в яких йдеться про повну відсутність транс-жирів у продукті. Насправді їх вміст складе не менше 0,5 г. Де містяться: фаст-фуд, солодке, смажене, напівфабрикати.

Читайте також: ТОП-20 ідеальних порад для життя