Видання Health.info пояснило, чому деякі стереотипи щодо сніданку є невиправданими.

Ситний сніданок

Щоб відчуття голоду не нагадувало про себе до самого вечора, багато хто намагається почати день з гідного сніданку з трьох страв. Однак навантажувати організм великою кількістю їжі з самого ранку не варто. Це може стати причиною внутрішнього дискомфорту, а також сонливості.

Фрукти

Снідаєш свіжовитиснутими соками, фруктами або овочевим салатом без додавання масла? Така їжа не спроможна наситити твій організм, оскільки є дуже низькокалорійною. Крім того, кислі фрукти і ягоди можуть викликати неконтрольований апетит, і вже через півгодини тобі захочеться чогось ситнішого.

Кава

Чашечка ароматної гарячої кави, безумовно, допомагає прокинутися. Однак пити цей напій на голодний шлунок дієтологи не рекомендують. Виявляється, кава підвищує кислотність шлунку, що може стати причиною гастриту, печії та інших проблем з травним трактом.

Сухофрукти і мед

Сушені фрукти і мед — здорова альтернатива солодощів. Але все добре, що в міру. Не забувай, що ці продукти, хоч і корисні, але дуже калорійні. Вживай їх невеликими порціями.

Мюслі

Всі заяви про те, що мюслі — це основне джерело вітамінів і мінералів, є вигадкою маркетологів. В процесі виробництва каш швидкого приготування крупи втрачають більшу частину корисних властивостей. Крім того, щоб поліпшити смак пластівців, в них додають штучні підсолоджувачі.

Читайте також: 9 порад для чудового ранку