Вівсяна каша

Саме вівсяні пластівці містять бета-глюкан, тип волокна, який знижує рівень холестерину в крові. Окрім цього вони містять омега-3 жирних кислот, фолієву кислоту і калій. Такий сніданок буде корисним для серця.

Грецький йогурт

Чому саме цей йогурт, а не звичайний? Бо в ньому майже в два рази більше корисних білків, ніж у звичайному. До таку йогурту треба тільки додати кілька шматочків фруктів - легкий і корисний сніданок готовий.

Зародки пшениці

В Україні, на жаль, не так багато людей додають до свого щоденного раціону цей продукт. Але всьго дві столові ложки зародків пшениці забезпечують близько 15% рекомендованої добової дози вітаміну Е і 10% фолієвої кислоти. До того ж Ви можете додати їх до смузі, йогурта або до будь-якої каші.

Яйця

Звісно, яйця вміщують у собі високий рівень холестерину. Але якщо обмежитись одним-двома вареними яйцями на сніданок, то ви збагатите організм білком та вітаміном D. А та кількість холестерину ніяким чином на вас не вплине.

Лляне насіння

Це взагалі супер-продукт - джерело омега-3 жирних кислот, клітковини, антиоксидантів. Додайте одну столову ложку насіння до вашого сніданку і ваша шкіра буде сяяти, а організм працюватиме, як годинник.

Читайте також: Українські експерти знайшли цвіль в білоруській суміші для дитячого харчування