Про це на своїй сторінці у Facebook написав відомий політолог і екс-нардеп Тарас Чорновіл.

"Юлія Тимошенко виглядає дуже погано. Для ефіру на News One, де вона в п'ятницю 13-го жовтня оголосила, що буде балотуватися на президентських виборах, її, вочевидь, дуже серйозно штукатурили, а кілька фото (наприклад зі зустрічі з послом Італії), які випустили за підсумками майже двотижневого зникнення, неприховано ретушували. На Погоджувальній вона була майже в своєму натуральному вигляді", – підкреслює він.

Читайте також: Чихуахуа, бобік, балабол: Тимошенко натякнула, ким є Ляшко


Юлія Тимошенко під час ефіру на News One

За словами фахівця, він свого часу трохи вивчав медицину, оскільки хотів стати лікарем, відтак має деякі знання.

"Моїх скромних пізнань достатньо, щоб побачити, що людині явно недобре. Навіть повністю реалізувати свої "хвилини ненависті" на Погоджувальній вона не змогла. Згадайте, ніколи Тимошенко не віддала б свій власний пропагандистський ресурс часу своїм же конкурентам. Тим більше, що і без її "подарованих" двох хвилин групка відморозків, які прийшли помітингувати на нараді, слово собі вибили б", – додав політолог.


Юлія Тимошенко під час зустрічі з послом Італії

Водночас Чорновіл підкреслив, що люди, які йдуть у велику політику й від позиції та стану яких колись може залежати доля мільйонів, не мають права на повну приватність.

"Стан здоров'я політика, який оголосив, що через два роки буде боротися за президентство, не може бути таємницею. І саме в цьому контексті Тимошенко повинна пояснити, куди зникала, чому пропустила надважливий для країни й для неї особисто (правда з протилежним знаком) минулий пленарний тиждень. Я думаю, що це має бути пояснено", – підсумував фахівець.


Юлія Тимошенко під час ефіру на News One

Ефір із "хворою" Тимошенко

Нагадаємо, журналісти опублікували інформація про те, що родина Юлії Тимошенко заробляє на мережі ломбардів через офшори