Яка недуга у хлопчика

Маленький Ярема страждає на нейробластому. Лікарі Клініки дитячої онкології і трансплантації кісткового мозку Львова намагаються зробити все, щоб вилікувати його та уникнути рецидиву.

Дивіться також Лікарку з Львівщини судитимуть за смерть пацієнта

Боротьба хлопчика з хворобою тривала майже півтора року. Він пройшов 10 блоків хіміотерапії, операцію з видалення новоутвору та дві трансплантації стовбурових клітин.

Лікарі розповіли, що він початку хвороби дитини передбачали проведення тандемної трансплантації. Усе через масивне ураження кісток та поширення метастазів у нижній щелепі.

У якому стані хлопчик зараз

За словами лікарки Наталії Васільєвої, після операції Ярема швидко відновився, а дослідження показали відсутність залишкової пухлини та метастазів.


Лікарі пояснюють, що тандемна трансплантація ефективний метод лікування раку / Фото Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру


Наразі метастазів у хлопчика не виявили, операція пройшла добре / Фото Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру

Зазначають, що батьки Яреми неймовірно радіють одужанню сина. Діляться, що тривала хвороба забрала багато сил у всієї родини. Тож, зараз хочуть повернутись у звичне життя – без хвороби й лікарень.