Про це повідомляє видання hromadske.ua з посиланням на розповідь очільника лікарні Романа Водяника. За його словами, головна проблема полягає у тому, що не вистачає медиків.

Читайте також 7-річна дівчинка з Дрогобича з'їла тортик разом з дротом і потрапила в лікарню

Крім того, медичний заклад поступово збільшує кількість ліжок для інфікованих коронавірусом.

Зараз основне питання — це лікарі, медсестри, санітарки. Їх не замінить ніякий волонтер. Навіть не кожен лікар має потрібні знання, щоб лікувати тяжкі пневмонії. У мене у трьох відділеннях лікарі одночасно хворіють на "ковід", лікуються, і вони ж лікують своїх пацієнтів. Тобто якщо медик або на стадії одужання, або хворіє у легкій формі, то він у своєму відділенні одночасно і пацієнт, і лікар,
– приголомшив Водяник.

Станом на 26 жовтня у лікарні на COVID-19 хворі 12 медиків з інфекційного відділення, а всього ж по лікарні 60 медичних працівників отримали позитивні результати тестів на коронавірус.

"Двоє медиків вже тиждень перебувають у реанімації у важкому стані. Обидва працювали з хворими на COVID. У нас лікарі і медсестри працюють і на півтори, і на дві ставки. Ми навіть не можемо оплатити ту кількість годин, яку вони відпрацьовують. Я вважаю, що це тихий мовчазний подвиг медперсоналу", – сказав очільник лікарні.