Китайська влада вирішила скасувати всі масштабні заходи в Пекіні з нагоди Нового року, який відзначається за місячним календарем 25 січня. Про це повідомляє агенція DPA.

Читайте також: Як будуть діагностувати смертельний коронавірус в Україні

"Влада Пекіну заборонила проводити багатолюдні заходи, включаючи святкування Нового року, з метою запобігти поширенню нового коронавірусу", – йдеться у повідомленні.

Як відомо, тисячі китайців виїжджають закордон під час святкування Нового року, а мільйони людей подорожують Китаєм.

Додамо, раніше влада закрила міста Ухань, Хуанган та Ечжоу, а також призупинила всі авіарейси та залізничні сполучення звідти. Також припинилась робота громадського транспорту та метрополітену всередині Уханю.

Жителям Ухані рекомендують уникати натовпу та мінімізувати громадські зібрання тощо. Також в інтернеті з'являються відео з міста. На одному з них показано, як китайці в паніці намагаються придбати продукти у супермаркеті.

Коронавірус – що це?
Це група вірусів, які здатні викликати застудні захворювання та нетипові пневмонії.В основному, коронавірусами заведено вважати віруси інфекційного бронхіту птахів, хоча в цю родину входять і коронавіруси людини.
Досі вважали, що коронавірус вражає тварин. Передача від людини до людини досить обмежена. Точні причини спалаху в Китаї ще з'ясовують.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.