Про придбання Україною засобів захисту повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Зверніть увагу В Україні на коронавірус захворіли вже понад 3 тисячі людей

За його словами, відомство постійно працює над питанням забезпечення України засобами індивідуального захисту. Роботу ведуть за кількома напрямками – закупівля за бюджетні гроші в областях та на центральному рівні.

Були проблеми із закупівлями через МОЗ, зараз проблему усунули. Арсен Жумаділов (керівник "Медичних закупівель України" – 24 канал) отримав завдання терміново закупити костюми біозахисту, респіратори,
– зазначив Степанов.

Міністр додав, що днями Жумаділов звітуватиме щодо укладення договорів. Попередньо він повідомив, що у нього є можливість 13 квітня укласти договір на закупівлю 90 тисяч костюмів біозахисту.

Степанов додав, що до кінця тижня костюми біозахисту почнуть постачати в регіони.

Що відомо про "Медичні закупівлі України"? Організація, що поетапно забезпечує централізовану закупівлю ліків та медвиробів за гроші державного бюджету і відповідає за прозорість та ефективність цих процедур.

Коронавірус в Україні: основне

  • Станом на 13 квітня в Україні зафіксували 3 тисячі 102 випадки зараження коронавірусом. Одужати вдалося 97 людям, померли – 93.
  • 12 березня Україна ввела карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу. Він мав тривати до 3 квітня, але уряд продовжив обмеження до 24 квітня.
  • Крім того, Рада посилила кримінальну та адміністративну відповідальність за недотримання карантину.


Як не захворіти на коронавірус / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.