Також він пообіцяв сприяння тим, хто зможе вивести вакцину проти COVID-19 на комерційний ринок. Відповідну заяву Степанов зробив 30 квітня в ефірі одного з українських телеканалів.

Зверніть увагу В Україну доставили пів мільйона доз вакцини CoronaVac

Чому вакцини проти коронавірусу не продають в аптеках

Появи у вільному продажу в аптеках вакцин проти коронавірусу найближчим часом в Україні очікувати не варто. І річ не в нашій країні – адже такого ринку немає ніде у світі.

У цьому переконаний очільник Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов. Він спробував відповісти на запитання, чому ж українці не можуть самостійно купувати вакцину.

Щодо комерційного ринку. Будь ласка, до всіх, у кого є можливість поставити в Україну вакцину, яка зареєстрована на території України, на комерційний ринок – ми будемо цьому сприяти,
– запевнив Максим Степанов.

Та при цьому наголосив, що "немає жодної компанії, яка б прийшла і сказала: "У нас є можливість, ми законтрактували, ми хочемо поставляти, допоможіть нам це зробити". І додав, що:

  • Комерційного ринку у світі не існує.
  • Натомість існує тотальний дефіцит вакцин та зриви поставок.

У будь-якому випадку, як заявив Степанов, "МОЗ не займається поставкою вакцин на комерційний ринок, і ніколи займатися такими поставками не буде".


Як українцю записатися на вакцинацію / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

​До слова "Слуги народу" обговорять рішення щодо відставки Степанова, – Арахамія