Раніше очільник МОЗ Максим Степанов написав, що ввечері 30 квітня до Києва прилетять 500 тисяч доз вакцини CoronaVac від виробника з Китаю Sinovac Biotech.

Читайте також Туреччина домовилася про закупівлю 50 мільйонів доз російської вакцини "Супутник V"

До слова, Україна очікувала CoronaVac ще до 15 березня. Але, на жаль, дату перенесли через проблеми з затримками постачання чи не всіх вакцин від усіх виробників.

Компанія Sinоvac підтвердила нам чергову поставку вакцини CoronaVac. Увечері до Києва прилетять 500 тисяч доз, з нашого контракту на 1,9 мільйона доз,
– написав Максим Степанов.

Також міністр додав, що у травні Україна має отримати ще близько мільйона доз вакцини від американської фармкомпанії Pfizer.

Оновлення:

Згодом на сторінці у фейсбуці МОЗ України опублікувало повідомлення про те, що 500 тисяч доз вакцини CoronaVac прибули в Україну.

Перша партія вакцини CoronaVac прибула в Україну 25 березня у розмірі 200 тиcяч доз, щеплення нею розпочалося 13 квітня. Загалом Україною законтрактовано 1 мільйон 915 тисяч доз вакцини CoronaVac компанії Sinovac Biotech. Крім того, в Україні використовують вакцини виробників Pfizer та AstraZeneca (Covishield, SKBio),
– йдеться у джерелі.

Хто буде вакцинований препаратом CoronaVac

Джерело: Українська правда

1) люди з інвалідністю та ті, хто за ними доглядає;

2) люди, які працюватимуть на ЗНО-2021;

3) олімпійці та паралімпійці, які представлятимуть Україну на іграх 2021 року;

4) поліцейські.


Як записатись на вакцинацію / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу