До квітня ситуація з коронавірусом буде складною

Уряд повинен спрямувати усі можливі дії на призупинення росту захворюваності. Про це очільник МОЗ Максим Степанов заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє 24 канал.

До теми МОЗ може попросити ВООЗ направити медиків в Україну через коронавірус

Міністр зазначив, що сьогодні, 11 листопада з діагнозом COVID-19 в країні госпіталізовані 28,5 тисяч людей, що в 4,5 рази більше, ніж було у вересні.

Максим Степанов – очільник МОЗ
“Ми будемо важко проходити цей період до квітня. Головне, з якими людськими втратами ми його пройдемо. Наше завдання, щоб кількість цих втрат була якомога меншою”.

Степанов додав, що крім лікувального процесу, є ще епідеміологічний і мова вже навіть не йде про те, щоб його зменшити, дії уряду повинні бути спрямовані саме на це (припинення росту захворюваності – ред. 24 канал).

Він також спрогнозував, що Україна, в кращому випадку, отримає перші постачання вакцини проти коронавірусу в кінці першого кварталу 2021 року.

До теми Україні запропонують спеціальну ціну на закупівлю вакцини проти COVID-19, – Ляшко


Карантинні обмеження в Україні / Інфографіка 24 каналу

Головне про COVID-19 в Україні

  • Станом на 11 листопада в Україні інфікувалися коронавірусом 489 808 людей. З них одужали 221 459 пацієнтів, втім ще 8 947 померли від ускладнень.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що якщо не посилити реагування країни на коронавірусну інфекцію, то вже 10 грудня місць для хворих не вистачатиме навіть в коридорах медичних установ.
  • Україна може попросити Всесвітню організацію охорони здоров'я направити медичних працівників в країну.
  • Держава перейшла на 2 етап протидії COVID-19 через значне погіршення ситуації. Зокрема, лікарняні ліжка для пацієнтів з COVID-19 заповнені більш ніж на 70% в десяти областях.