Про це свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group.

Також на тему: Скільки людей мають мати імунітет, щоб зупинити поширення коронавірусу

У середині червня 2020 року були готові скористатися безкоштовною вакциною проти коронавірусу 41% опитаних українців (25% точно і 16% скоріше за все). При цьому не робили б вакцинації 49% респондентів (37% точно і 12% скоріше всього).


Чи готові вакцинуватись українці від коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

Серед ти, хто готовий зробити переважно люди, які бояться захворіти на вірус. А противники вакцинації – не вірять у нього.


Українці перестають боятися коронавірусу / Фото unsplash

За даними опитування, кількість українців, які дуже бояться захворіти на коронавірус у порівнянні з початком квітня скоротилося вдвічі – до 21% з 40%. Кількість тих, хто швидше побоюється такої можливості, залишається стабільною і становить 26%.

Тих, хто скоріше не бояться захворіти – 15. Але з початку червня істотно збільшилась частка тих, хто взагалі не боїться захворіти на коронавірус (20% у червні проти 8% у квітні).

Опитування проводилося методом телефонного інтерв'ю в період з 10 по 16 червня 2020 рік. Кількість учасників – 1009 з усієї Україні за винятком окупованих Росією територій. Максимальна похибка вибірки не перевищує +/- 3,7%.