При підрахунках журналісти The New York Times врахували вартість аналізів, застосування сироватки на основі антитіл, витрати на процедури й ліки, що не входять в програму стандартної медичної страховки.

До теми Перші віртуальні дебати в історії США: Трамп відмовився брати участь

Також у вартість цього лікування входять витрати за госпіталізацію до Військово-медичного центру імені Уолтера Ріда, до якого просто з Білого дому та назад транспортували Трампа вертольотом.

Журналісти зазначили, що пану Трампу не довелося турбуватися про витрати, адже їх покриває федеральний уряд. Паралельно з цим більшість американців не можуть собі дозволити необхідну медичну допомогу навіть при наявності страхування.

До слова, після своєї виписки Дональд Трамп закликав американців не боятися пандемії COVID-19 і заявив, що це було "благословення від Бога". Напередодні лікар політика заявив, що у крові президента виявлені антитіла до COVID-19.

Нагадаємо, 2 жовтня Трамп заявив, що разом із дружиною Меланією підхопив коронавірус. Його госпіталізували, втім президент постійно повідомляв, що почувається добре. 6 жовтня Трампа виписали з медичної установи.