Розрив між числом госпіталізованих і виписаних з лікарень скорочується. Ляшко розповів про це під час засідання Конгресу регіональних і місцевих влад.

Важливо Україну накриє вірусна хвиля: як посилити ефект вакцинації

Віктор Ляшко

“Позитивним в цій епідемії, зараз в цій хвилі є той факт, що у нас розрив між виписками й госпіталізаціями починає скорочуватися. Вже немає того "сніжного кому", який був на початку жовтня, коли люди масово надходили до лікарень. Сьогодні ми бачимо, що в певних регіонах відбулася стабілізація на високих цифрах, але це не час, щоб розслаблятися. Це час для певного перепочинку, і ми повинні робити все можливе, щоб рятувати життя”.

Тим часом головний санітарний лікар країни Ігор Кузін заявив, що очікувати погіршення варто ще щонайменше 3 тижні. Втім, згодом очікується спад нових хворих.

Натомість епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк вважає, що ситуація з коронавірусом буде найважчою у листопаді – грудні 2021 року.

Ситуація з коронавірусом в Україні: основне

Джерело: МОЗ

  • За минулу добу, 29 жовтня, в Україні виявили 26 870 хворих на коронавірус. Це новий рекордний показник за увесь час.
  • До лікарень госпіталізували 5 463 людини. Від ускладнень недуги, на жаль, померли 648 пацієнтів. Водночас 9 784 хворих одужали.
  • Натомість від початку пандемії в Україні офіційно зареєстрували 2 878 674 випадки інфікування коронавірусом. Подолали хворобу 2 421 495 людей. Натомість померли від недуги 66 852 мешканці країни.


Головні правила профілактики коронавірусу / Джерело: ВООЗ / Інфографіка 24 канал