Про це виступаючи у Верховній Раді під час години запитань до уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає 24 канал

Також на тему: Боротьба за бюджет 2021 року буде непростою, – Супрун публічно звернулася до Степанова

Він зазначив, що зміни пандемія внесла не тільки в систему охорони здоров'я України, але і всього світу.

Денис Шмигаль
“Реформа триває. Ми будемо її реалізовувати, можливо, з деякими корективами, які вносить коронавірус і світова пандемія в принципі в організацію медичної системи світу. Тому ми зараз дуже уважно з експертами дивимося, як ми будемо рухатися вперед з реалізацією медреформи”.

Прем'єр додав, що уряд перегляне тарифи Національної служби здоров'я на медичні послуги, тому що вони занижені.

Тарифи НСЗУ потребують перегляду і ми це зробили. Вони вимагають коректування і в зв'язку з пандемією, у зв'язку з тим, що другий етап реформи сьогодні реалізується в кризових умовах. Реформа має принести переваги і медикам, і пацієнтам,
– сказав Шмигаль.

Перший етап медичної реформи стартував ще у 2018 році. Її започаткувала тодішня міністерка охорони здоров'я Уляна Супрун. Навіть її критики погодилися, що зміни вийшли позитивними.

Другий етап розпочався 1 квітня, він передбачав реформування вторинної ланки. Але нинішній уряд та президент вирішили заблокувати реформу. Після критики прихильників змін в Кабміні почали говорити, що реформу продовжать, але зі змінами.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.