Ці продукти багаті на природні протизапальні властивості і, на відміну від медикаментів, не мають побічних ефектів, пише Daily Mail.

Шість продуктів, які зменшують біль:

Вишні. Ці ягоди містить потужні антиоксиданти антоціани, які зменшують запалення і блокують біль, як аспірин. За словами фахівців, спортсмени, які регулярно вживають терпкий вишневий сік, готуючись до спортивних змагань, відчувають менше болю в м'язах.

Лохина. Вживання лохини здатне пом'якшувати біль, оскільки ці синенькі ягоди містить білки теплового шоку, антоціани і таніни, які діють як протизапальний засіб і зменшують набряк. Шведські дослідники з'ясували, що лохина усуває неприємні симптоми коліту, болі в товстому кишечнику і полегшує дефекацію.Насіння селери мають в своєму складі кілька протизапальних сполук, в тому числі — сильнодіючої речовини апигенина. Експерти стверджують, що насіння селери особливо ефективні в боротьбі з болем, викликаної артритом і подагрою.

Імбир. Цей корінь можна використовувати не тільки для покращення імунітету, але і як допоміжний засіб для полегшення болю. Імбир багатий на такі знеболюючі речовини, як гингерол, панадол, шогаол і зінгерон. Дослідження показують, що імбир може діяти як аспірин або ібупрофен.

Куркума. Екстракт куркумін, який є у приправі, зменшує біль в суглобах, знімає набряки і діє так само ефективно, як і ібупрофен.

Кайенский перець. До складу гострого перцю входить потужний протизапальний компонент капсаїцин. Він здатний блокувати сигнали про біль.

Читайте також: ТОП-7 підступних продуктів, які вважають корисними