Про це заступник голови МОЗ Віктор Ляшко розповів під час пресбрифінгу МОЗ.

До теми В Україні зафіксували 1668 випадків зараження коронавірусом: деталі

Ляшко розповів, що від 7 квітня запрацювала гаряча лінія МОЗ, куди можна зателефонувати та повідомити про будь-яку проблему з тестуванням08 0050 5201.

МОЗ вже отримали аналіз перших дзвінків на цю гарячу лінію та з усіх інших гарячих ліній, а також аналіз повідомлень до Віктора Ляшка.

Сьогодні о 6 годині, під моїм особистим керівництвом, буде проведена нарада з вірусологами й керівниками лабораторій. Будемо розглядати кожен такий випадок: в тому числі в Харкові, в тому числі й в Миколаєві, в тому числі й в інших областях нашої країни. Для того, щоб розібратися, де алгоритми дають збій або де працює людський фактор, який не дозволяє вчасно видавати людям результат,
– сказав Ляшко.

Також він додав, що в кожній області працювала команда МОЗ, яка допомагала лабораторіям збільшити потужність тестувань. Відтак, регіональні лабораторії також можуть проводити ПЛР-тестування на коронавірус.

Станом на ранок 8 квітня, в Україні зафіксували 1668 випадків коронавірусу та 52 летальних випадки. Натомість 35 людей одужали.


Як не захворіти на коронавірус / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я