Помилки лікарів

– Звісно, що родичі хочуть знати правду про смерть, про те, як це сталося і хто винен. Але без втручання правоохоронних органів та суду – провести це неможливо. Адже все впирається у правове поле. Якщо окрема справа стала резонансною, то керівник чи очільник певного органу зобов’язаний розібратись у цій ситуації.

– Потрібно писати звернення до правоохоронних органів та до органів виконавчої влади із наполягання на проведенні експертизи.

Більше – дивіться у відеоінтерв’ю.

Нагадаємо, 16 грудня на пішохідному переході у Києві автомобіль збив оператора Телеканалу новин "24" Сергія Чернікова. Лікарі швидкої допомоги діагностували Сергію черепно-мозкову травму. Однак медики в лікарні чи через халатність, чи з інших причин проігнорували страшний діагноз. Перший заступник міністра охорони здоров’я Олександра Павленко в ефірі Телеканалу новин "24" підтвердила, що це порушення з боку медиків. Чиновниця пообіцяла розібратися у ситуації і провести перевірку. Проте результатів досі немає.

А ще раніше у Рівному помер 5-річний хлопчик через те, що лікарі чекали ранку і не хотіли надати допомогу дитині вчасно.