Вдень 5-річний Миколка гуляв і бавився на подвір'ї. Під вечір в дитини піднялась температура. Хлопчик почав жалітись на біль у животі. Швидка, яка приїхала на виклик, відвезла дитину в обласну дитячу лікарню з підозрою на апендицит. Там хлопчика оглянули і поклали у відділення хірургії та заборонили їсти та пити.

Батько каже, дитя горіло, температура не спадала. На допомогу приїхала бабуся. Мати залишилась вдома з 3-місячною донькою. Хлопчик терпів і увесь час просив пити, кажуть рідні. За годину дитина стала синіти.

Після чотирьох годин перебування у лікарні дитина померла. Миколку вже поховали. Батьки кажуть, в довідці про смерть написано, що хлопчик помер від гострої распіраторної вірусної інфекції.

Читайте також: Троє маленьких дітей згоріли заживо на Миколаївщині

Завідувач відділення, який оглядав хлопчика від коментарів відмовився.

Головний лікар каже, що проведуть службове розслідування, але батьки у його справедливість не вірять. І мають намір звертатися до провоохоронців. Поки ж не можуть відійти від шоку. У родині залишився ще 12-ти річний син та тримісячна дочка. Матір каже, її середній син був не такий як всі.

Якийсь він такий був особливий, всіх любив. Почне перераховувати – я маму люблю, тата і всіх кого знаю. Він всіх любив і його любили,
— розповідає матір.

Скаржитимуться й у прокуратуру. Кажуть, медики не лише не рятували їхнього маленького сина, а й поводились нахабно. Батько з матір’ю хочуть аби винних відсторонили від посад. Кажуть, їхнього сина вже не повернути, а от інших дітей ще можна вберегти від таких лікарів.

До слова, в Івано-Франківську лікар та фельдшер швидкої приїхали на виклик напідпитку. Медики ледь трималися на ногах, не могли зв'язати слова докупи. Однак уперто намагалися оглянути дитину.