Про це сказала відомий психотерапевт Олена Рихальська, проаналізувавши рухи та поведінку Яценюка, інформує "Обозреватель".

На перший погляд Яценюк виглядає багато в чому філософськи налаштованим. Може здатися, що на сьогодні він такий собі китайський мудрець: сів на березі річки і чекає, коли "труп його ворога пропливе повз нього". Однак все не так спокійно — Яценюк дуже хвилюється, висуваючи досить дивні аргументи, в тому числі про те, що йому б навіть вигідно було б тепер піти у відставку, але від зміни уряду життя в країні не зміниться,
— зазначила Рихальська.

Експерт також порівняла мовні інтонації, міміку і жести Яценюка його минулих виступів (на Майдані, на прес-конференціях) з нинішніми. За її словами, різниця — суттєва. І видають главу уряду ноги, руки і язик.

"При добре підготовленій промові, інтонація голосу не така чітка і впевнена. Іноді добре видно його кінчик язика, яким Яценюк або змочує губи, або контролює пересихання в роті, що безсумнівно свідчить про хвилювання. Також впадає в око те, як Яценюк періодично переступає з ноги на ногу, що демонструє внутрішній неспокій. Як завжди, його виступ підкріплює активна жестикуляція. Це означає — емоції володіють Яценюком, він намагається їх стримувати жестами ", — переконує експерт.