Чому варто продовжити застосування AstraZeneca

Під час брифінгу Корнієнко заявив, що в інших країнах відмовляються від вакцини AstraZeneca тому, що вони вже отримали свої результати вакцинації.

До теми Німеччина, Франція та Італія призупинили використання AstraZeneca

Ті країни, які почали відмовлятися від вакцини AstraZeneca, у них точно ширше процес пройшов, щоб отримати якісь результати у себе всередині. Якщо у нас поки немає достатньої кількості випадків вакцинації, то відмовлятися, мені здається, рано,
– заявив він.

Корнієнко також пояснив, що в першу чергу імунізувати проти коронавірусу варто ті групи, які мають широкий контакт з населенням, зокрема, медичних працівників, соцпрацівників і правоохоронців.

А тоді будемо робити далекосяжні висновки. Я думаю, що питання вакцинації важливий, враховуючи, що у нас починається поки поступове збільшення випадків коронавірусу,
– додав Корнієнко.

Про що мова: чому є вірогідність відмови від AstraZeneca

  • 11 європейських країн – Німеччина, Франція, Італія, Норвегія, Естонія, Латвія, Австрія, Данія, Литва, Люксембург та Румунія – призупинили використовувати вакцину AstraZeneca через ймовірні побічні ефекти, зокрема утворення тромбів.

  • Водночас розробники вакцини від коронавірусу AstraZeneca запевнили в безпечності препарату. Випадки тромбозу у щеплених не пов'язані з вакцинацією.