Харківський супердідусь став найстаршим учасником Чемпіонату світу з тенісу серед ветеранів в Орландо.

Леонід Якович грає в теніс ось уже майже 60 років. За словами Станіславського, він ніколи не прагнув до спортивних вершин і довгі роки був тенісистом-аматором. А у віці 92-х років супердідусь вийшов на корт, щоб в дружньому матчі зустрітися з першою ракеткою країни Еліною Світоліною.

Сьогодні про активне довголіття Станіславського ходять легенди. Секрет такої неймовірної сили духу простий. Супердідусь каже: "Три рази в тиждень тренування! При будь-якій погоди та за будь-яких обставин. Іноді коньяк, але не нижче 5 зірок і тільки Shustoff!". Як пояснює Леонід Якович, дієтами він не захоплюється, вживає все, але в помірних кількостях, обов'язково натуральне. На думку Станіславського, саме коньяк Shustoff – єдиний натуральний, ароматний і м'який на смак, навіть краще французьких.

Леонід Станіславський не менше активний і у віртуальному світі. Він веде свій аккаунт у Facebook, користується чатом і електронною поштою. Крім того, в найближчих планах супердідуся вивчити англійську та зіграти зі своїм кумиром – Роджером Федерером.