Попри позитивні результати першої й другої фаз випробувань, кандидат на вакцину на основі мРНК не піде на третю й останню фазу. У компанії прийняли рішення зосередитися на завершенні роботи над своєю другою вакциною-кандидатом – рекомбінантною вакциною проти COVID-19, яка розробляється у партнерстві з GSK.
Увага Україну накриє вірусна хвиля: як посилити ефект вакцинації
Одночасно з проведенням 3 фази клінічних досліджень нашої рекомбінантної вакцини-кандидата, ми також розпочали дослідження цієї вакцини як бустерної, адже спостерігаємо швидке зростання потреби у термостабільній вакцині проти COVID-19 для ревакцинації. Sanofi вже розпочала виробництво цієї вакцини, щоб прискорити її вихід на ринки тих країн, де спостерігається найбільша потреба у вакцинах проти коронавірусу, щойно буде отримане регуляторне схвалення,
– заявив Рамі Мруа, генеральний менеджер Sanofi Пастер, бізнес-підрозділу по роботі з вакцинами Санофі в Україні.
Sanofi готує вакцину проти грипу на основі мРНК
Орім цього, компанія продовжить трансформацію платформи матричної РНК для розробки мРНК вакцини проти грипу. Під час 1/2 фази клінічного дослідження нещодавно платформа матричної РНК підтвердила свій потенціал, тож у компанії вирішили зосередити свої ресурси на розробці вакцин проти інших інфекційних хвороб та терапії в тих терапевтичних напрямах, де існує гостра потреба.
У компанії додали, що вони продовжать виконувати взяті на себе зобов'язання щодо надання підтримки іншим виробникам вакцин. Так, на виробничих майданчиках Sanofi у Франції, Німеччині та США буде виготовлено до пів мільярда доз вакцин проти COVID-19 для таких компаній як BioNTech, Moderna та Johnson & Johnson. Станом на сьогодні Sanofi вже забезпечила виготовлення 30 млн доз вакцин цих виробників.