За словами Радченко, їй не надали документи, де вказано, від чого саме лікували. Активістка переконана, що її відпустили через широкий розголос, але хоче тепер отримати висновки інших лікарів та подаватися до суду на своїх кривдників.

"Вони робили ін’єкції, давали психотропні препарати і почали це робити, коли ще висновків не було ніяких. Ніяких аналізів мені не робили. Подивилися і вже виставили діагноз. І цей діагноз стоїть досі. Я буду опротестовувати цей діагноз, подам в суд на керівника лікарні", - каже вона.

Жінка стверджує, що так і не знає, який діагноз їй поставили психлікарні.

"Вони мені до цих пір не назвали діагноз. Вчора (у четвер – 24) була комісія. А вони написали, що вона була сьогодні. І ніби на моє прохання вони мене виписали на амбулаторне лікування. Я не збираюся проводити амбулаторне лікування до тих пір, поки якась інша комісія, може, європейська, не перевірить мій стан. Або київський інститут, там же мене брали на комісію, але вони ж мене не відпустили. Бо вони бояться, що якщо якась інша комісія проведе аналізи, лікарі мене оглянуть, то після цього їм доведеться свій діагноз скасувати", - розповіла Радченко.

Нагадаємо, у Запоріжжі громадську активістку Раїсу Радченко, яка боролася проти корупції у сфері ЖКГ та правоохоронних органів, направили на примусове лікування у психлікарню. Родичі та сусіди жінки стверджують, що це помста влади.

Згодом її відпустили з психлікарні.