Про це йдеться у статті Міхаеля Туманна для німецької газети Die Zeit, передає Іnopressa.ru.

Читайте також: Путін хворий: здоров'я російського лідера висміяли у влучній карикатурі

"Історичний матеріалізм сьогодні замінений упевненістю у тому, що альтернативи Путіну не існує. Існує думка, що саме це може привести путінську систему до раптового краху", – зазначив журналіст.

Також Туманн процитував слова спікера Держдуми РФ В'ячеслава Володіна: "Є Путін – є Росія. Нема Путіна – немає і Росії".

Варто було радянському керівнику схопити, наприклад, простуду, на його місце приходив колектив. Тепер же, якщо Путіна довго не показують по телебаченню за штурвалом винищувача або коли він дає настанови генералам і директорам підприємств, всі починають хвилюватися – і не стільки за зниклого Путіна, скільки за всю Росію,
– зазначив німець.

На думку журналіста, це може бути перебільшенням, адже багато факторів говорять про те, що авторитарна система Путіна переживе свого творця.

"Однак почуття стурбованості, пов'язане з одним-єдиним всесильним рятівником вітчизни, мобілізує багатьох росіян. Саме на них робляться всі ставки 18 березня, на цій великій месі в честь Путіна", – підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив про те, що Володимир Путін захворів.

Окрім того, президент РФ Володимир Путін скасував два публічні заходи. Є різні версії, чому він це зробив: через хворобу або ускладнення ситуації у Сирії.