Самі ж протезні підприємства й надалі будуть працювати у звичному режимі.
Працівники "Укрпротезу" обурені таким указом та пояснюють, що без підприємства-посередника вся протезна галузь зупиниться.
Самі ж протезувальні підприємства не бачать проблеми в тому, хто їх буде фінансувати. Кажуть, головне, що кошти уряд виділяє і на сучасне протезування за Німецькими технологіями, і на японське комплектування. Якість протезування, запевняють, не гірша, ніж за кордоном, але перевага українського в дешевизні реабілітації постраждалих та в обслуговуванні протезів.
Боєць батальйону "Азов" Євгеній, який втратив ногу в зоні АТО, повністю довірився українським протезувальникам, і попри всі чутки, що начебто важко отримати безкоштовний протез, з допомогою волонтерів оформив усі необхідні документи і тепер проходить реабілітацію в Києві.
До слова, на сьогодні уряд спрямував на протезування більше 850 мільйонів гривень. Міністерством соціальної політики та Міністерством фінансів передбачено виділення додаткових коштів, щоб протезування отримали всі учасники АТО, які цього потребуватимуть.