Під час брифінгу у Надвірнянській лікарні головний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук повідомив, що ситуація в регіоні важка.

До теми Вакцинація в Україні: які документи слід мати для того, щоб отримати щеплення

В області ситуація (з коронавірусом – 24 канал) залишається на межі критичної. Завантаженість на 100% спостерігаємо в 10 лікувальних закладах, інші, які надають допомогу хворим на коронавірус, завантажені на 92-96%,
– розповів Савчук.

Він також повідомив, що з 3 847 ліжкомісць для пацієнтів з COVID-19 киснем забезпечено 2 891 ліжко. Це 75% від загальної кількості.

Мобільний госпіталь був підготовлений як додатковий і резервний. Наразі госпіталізація хворих відбувається у Богородчанській лікарні й використовуються для цього інші резерви,
– додав головний санлікар регіону.

Про критичну ситуацію повідомила безпосередньо й Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради. У зв'язку з перевантаженістю ліжкового фонду, вона не прийматиме нових пацієнтів до 2 березня.

На Прикарпатті ввели додаткові карантинні обмеження

Джерело: УНІАН

Від 22 лютого Івано-Франківська область перебуває у червоній зоні карантину. Там заборонено роботу ТЦ, розважальних заходів та закладів, а також релігійних заходів. Крім вже наявних обмежень, у регіоні з 25 лютого запровадили додаткові обмеження, а саме:

  • Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у приміських та міських автобусних маршрутах загального користування, а також електротранспортом.
  • Тимчасово зупинили приміське залізничне сполучення. Додатково, керівництво Укрзалізниці призупинило продаж квитків до Івано-Франківська.
  • Усе навчання має відбуватися онлайн. До дистанційної освіти мають перейти заклади дошкільної освіти, заклади загальної середньої освіти (у тому числі спеціальних), позашкільної, професійної, фахової та вищої освіти.
  • Роботодавцям рекомендовано запровадити гнучкий графік роботи. Або за можливості перевести робочий процес в дистанційний формат зі збереженням заробітної плати. За необхідності – забезпечити переміщення працівників на роботу та з роботи.
  • В'їзд на територію області наразі обмежений. Діють 16 контрольно-пропускних пунктів, 5 з яких – цілодобові. На них працюють понад півтори сотні нацгвардійців. На контрольно-пропускних пунктах проводять температурний скринінг та питають про наявність респіраторних симптомів.