69-річний Рамафоса занедужав після участі в заході в Кейптауні. Яким штамом інфікувався президент поки що не повідомляють.

Увага Вроджений та набутий імунітет: у чому різниця

Президент проходить курс лікування від COVID-19 після позитивного результату тесту на інфекцію,
– йдеться в повідомленні.

Що відомо про самопочуття Сиріла Рамафоса

Хвороба протікає у легкій формі. Пресслужба президента повідомляє, що керівник ПАР нині в "гарному настрої".

Рамафоса перебуває на самоізоляції в Кейптауні, під наглядом фахівців військово-медичної служби сил оборони ПАР. Президент передав усі обов'язки своєму заступнику Девіду Мабузі.

Він повністю вакцинований проти інфекції

Сиріл Рамафос повністю вакцинований проти коронавірусу. Рамафоса заявив, що його випадок є застереженням для всіх людей у ​​країні, які повинні отримати щеплення та "зберігати пильність".

Вакцинація залишається найкращим захистом від важкого перебігу COVID-19 та госпіталізації й президент ПАР цьому підтвердження.

Захворюваність на коронавірус у ПАР

  • За словами представників охорони здоров'я, нині у ПАР спостерігається стрімке зростання захворюваності на COVID-19, викликане варіантом Омікрон.
  • На початку листопада в Південній Африці фіксували по 200 нових випадків на добу, але згодом кількість випадків зараження почала різко зростати.
  • У ніч на 12 грудня в країні зареєстрували понад 18 000 нових хворих на COVID-19.
  • Згідно з дослідженнями генетичного секвенування, понад 70% випадків зараження припадає на штам Омікрон.
  • Але місцеві лікарі заспокоюють – за їхніми словами, більшість випадків захворювання відносно легкі, а відсоток важких хворих, які потребують кисню, доволі низький.