Тишу в лікарняних палатах порушує Сергій. Мати від нього не відходить ні на крок. Приступи у пораненого через важку травму голови. Мати прив’язує руку сина до ліжка, бо часом буває агресивний. Йому стало гірше після останньої операції — у череп вставили спеціальну пластину, щоб закрити дефекти.

32-річний боєць батальйону "Миротворець" Сергій Кушнір воював на Донбасі майже рік. До війни був оперативним працівником МВС. На попередніх фото — він спортивний та міцний чоловік.

27-го липня Сергій підірвався на фугасі і на 40 днів упав у кому. У те, що він виживе, дніпропетровські лікарі не вірили. На тілі бійця майже не лишилося цілого місця.

Читайте також: Українські бійці зазнали більших втрат, ніж повідомили в штабі, — волонтери

Та сталося диво. Тяжкопоранений Сергій отямився, а згодом навіть написав записку. Мама розшифровує такі дорогі для неї закарлючки. Це тепер сімейна реліквія.

Після лікування у столичній Феофанії, Сергій почав ставати на ноги, самостійно їсти і навіть говорити.

Однак раділи рідні недовго. Згодом бійця направили у головний військовий госпіталь та шпиталь МВС. Там він знову втратив мову і перестав ходити. Мати нарікає на недбалість лікарів.

У Сергія — маленький син та донечка. Коли вона вбігає у палату, чоловік уперше за день усміхається.

Поставити Сергія на ноги можуть в Австрії. Тільки для цього потрібні сотні тисяч євро. Таких грошей у родичів немає. Вони просять допомоги небайдужих. І вірять, що зовсім скоро він повністю одужає і проміняє лікарняну палату на дім, де його чекає кохана дружина та діти.