Мобільні пункти щеплень розмістили у спеціальних автобусах. Там можна вакцинуватися без черги та попередньої реєстрації.

До теми Рекордні показники по COVID-19: чи перейде Польща на дистанційне навчання

Місцева влада повідомляла людей по можливість отримати щеплення на кладовищі завдяки СМС-повідомленням. Також полякам роздавали відповідні листівки та інформаційні матеріали.

У Підкарпатському воєводстві такі мобільні пункти вакцинації на кладовищах були встановлені в 10 містах. Зокрема, у Перемишлі, Пшеворську, Жешуві та інших.

Дізнайтеся більше У Польщі посилюють контроль носіння масок: заява міністра охорони здоров'я

Коронавірус у Польщі: останні новини

  • У Польщі наприкінці жовтня ситуація з коронавірусом відчутно погіршилася. У багатьох лікарнях країни закінчують вільні для госпіталізації хворих ліжка. При цьому в деяких медичних установах немає вільних апаратів штучної вентиляції легень.
  • Міністерство охорони здоров'я Польщі 30 жовтня повідомило про рекордну кількість нових випадків захворювання на коронавірус за добу – 9 798. Це найвищий показник з квітня 2021 року.
  • Найбільше нових випадків зараження на COVID-19 наприкінці жовтня виявляли у Мазовецькому, Люблінському, Підляському, Сілезькому та Лодзинському воєводствах.
  • Міністр охорони здоров'я Адам Недзельський повідомив, що у Польщі частіше виписуватимуть штрафи за відсутність захисних масок.