Про це розповів чоловік потерпілої Сергій Денисов, повідомляє "Центр інформації про права людини".

Скільки ще операцій потрібно – складно сказати, це постійно в процесі обговорення. Адже це складний випадок через таке масивне ураження кислотою,
– зазначив чоловік Гандзюк.

Читайте також: Нові подробиці у справі нападу на Гандзюк: що відомо про організатора та виконавців

За його словами, остання операція була проведена 18 вересня. Наразі невідомо, чи необхідно буде жінці продовжити лікування за кордоном.

"Наразі питання щодо лікування за кордоном важко піднімати, оскільки стан нестабільний і кожен наступний день починається, як новий, з новими змінами, новими проблемами", – пояснив Денисов.

При цьому чоловік відзначив успішні результати лікування. Так, у Гандзюк збережений зір, уже частково нова шкіра, яка прижилася, та загалом спостерігається поліпшення загального стану.

Утім лікарі все ще не виключають можливі ризики, а відтак і загрозу життю через найменшу інфекцію, яка може завадити лікуванню та одужанню, тому Катерина досі в реанімації. Тобто її стан треба постійно підтримувати,
– додав чоловік потерпілої.

До слова, напередодні генпрокурор Юлій Луценко заявив, що ймовірний організатор нападу на Катерину Гандзюк заявив про готовність давати свідчення. На нього вказали інші підозрювані.