Наразі лікарі з'ясовують, чи дійсно в неї може бути сибірська виразка.

Читайте також: Небезпечна сибірка в Україні: симптоми, лікування та профілактика

Медики також планують обстежити на можливу хворобу її чоловіка. У зоні ураження зараз розпочали перевірку. Варто зазначити, що це вже не перший випадок зараження сибірською виразкою в Україні.

Нагадаємо, 2 жовтня на Одещині діагностували сибірську виразку принаймні в однієї людини. Ще чотирьох – ушпиталили з підозрою. Медики припускають, що джерелом небезпечної хвороби могла стати домашня худоба, з якою контактували всі пацієнти.

Що таке сибірка чи сибірська виразка? Це гостре зоонозне інфекційне захворювання, властиве тваринам, але здатне вражати і людей. Воно уражає шкіру, утворюючи специфічні карбункули (чиряк), підвищується температура та відбувається загальна інтоксикація організму.

Спори інфекції можуть зберігатися у землі до 100 років. Тваринам інфекція передається через траву, яку вони їдять. Серед людей у "зоні ризику" особи, які працюють з м'ясом, тваринами або у лабораторіях. На перших стадіях захворювання можна вилікувати антибіотиками.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.