Що відомо про стан хворих

Із загальної кількості хворих на коронавірус військовослужбовців та працівників ДПСУ одужала 81 людина. Ще 34 працівники служби продовжують лікуватися – 13 стаціонарно та 21 – амбулаторно, повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Читайте також Скільки коштує лікування пацієнта з коронавірусом в Україні

На жаль, від COVID-19 померли 2 працівників прикордонної служби.

Під контролем медиків наразі перебувають понад 120 прикордонників, які контактували з хворими.

Смерть прикордонниці

Також надійшли результати тестів працівниці відомства зі Львівщини. Вона, на жаль, померла минулого тижня в лікарні. У 65-річної жінки були супутні хвороби, а ПЛР-тестування підтвердило коронавірус.

Зверніть увагу! Прикордонники щоденно перебувають у зоні ризику, оскільки контактують з великою кількістю людей на пунктах пропуску.

Додамо, що військовослужбовців та працівників ДПСУ, які мали контакт з хворими на COVID-19, або могли його мати, тестують на наявність антитіл до коронавірусу.

Статистика коронавірусу в Україні

В Україні росте кількість хворих на COVID-19. За добу 8 липня зареєстрували 810 нових випадків коронавірусної інфекції, померла 21 людина, а 665 одужали.

Загалом з початку епідемії коронавірусу в Україні зафіксували 51 224 випадки зараження. Померли від недуги 1 327 людей, одужали 23 784 людини.