Про це на Всесвітній асамблеї охорони здоров'я заявив директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейсус. Він також додав, що вакцина має розглядатися як суспільне благо, а не товар, передає 24 канал.

Читайте також Усі лікарні припиняють планові операції та переходять на лікування хворих з коронавірусом

Тедрос Аданом Гебрейсус
“Ми віддані захисту людей в умовах надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров'я, але пандемія COVID-19 вже вийшла за рамки просто надзвичайної ситуації”.

За його словами, пандемія COVID-19 показала світу, що здорове населення, загальне охоплення послугами охорони здоров'я та глобальна безпека в галузі охорони здоров'я тісно взаємопов'язані.

Та додав, що "нинішня криза не буде останньою", тому держави повинні проявити єдність в досягненні намічених ООН цілей сталого розвитку.

До теми У ВООЗ закликали готуватися до нової пандемії

До слова, 9 – 14 листопада проходить Сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я, на ній планують прийняти резолюцію про посилення підготовки до термінових ситуацій в охороні здоров'я.

Станом на 9 листопада світі інфікувалися SARS-CoV-2 понад 50 мільйонів людей. Одужали від коронавірусу більш ніж 35 мільйонів людей, але, на жаль, 1 263 784 хворих померли.