Так званий "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив про нововведення на своїй сторінці у фейсбуці.

До теми Коронавірус в окупованому Криму: що відомо

При чинному режимі самоізоляції, людям можна вийти з будинку лише у випадку загрози життю чи здоров'ю, по роботі (за наявності відповідного дозволу), зради прогулянки з домашньою твариною, для винесення сміття та для походу в аптеку або продуктовий магазин.

Цікаво, що до нині окупаційна влада Криму не водила масковий режим. Новий указ про обов'язковий масковий режим увійде в дію 12 травня.

З 12 травня 2020 року до особливого розпорядження зобов'язати громадян використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання при перебуванні у транспорті загального користування, легковому таксі, транспортному засобі, що здійснює перевезення пасажирів, при відвідуванні об'єктів торгівлі та надання послуг, діяльність яких не обмежена цим указом, а також при знаходженні в громадських місцях,
– йдеться в указі.

Хто відповідальний за ситуацію з коронавірусом у Криму? Цілком і повністю Росія. Згідно з нормами міжнародного права, саме держава-окупант несе повну відповідальність за безпекову і гуманітарну ситуацію на окупованих нею територіях.


Як уникнути зараження коронавірусом / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я