Майбутній депутат

Результати реалізації проектів під моїм керівництвом на посаді начальника управління Охорони здоров’я у Львові дає мені підстави вважати, що це можна запровадити на всій території України шляхом законодавчої діяльності і роботи в парламенті. Саме тому, це був один з мотивів піти у народні депутати.

Діяльність

На початку 2006 року ми прийняли непопулярні рішення щодо закриття низки медичних закладів у Львові, які лише спустошували бюджет. Тому ми були змушені скоротити декілька відділень і вивели з експлуатації 7 будівель.
Гроші, які ми зекономили були повернуті у галузь, які використали на створення нових сучасних відділень, яких на той час потребувало місто.

Зараз в Україні дуже багато таких медичних закладів, які працюють неефективно, але фінансуються з бюджету.

Забезпечення медикаментами

Я щодня отримую дзвінки мешканців, які незадоволені забезпеченням ліків. До Міністерства є багато питань. Той ажіотаж і агресія, яка зараз існує навколо цієї теми, зумовлена неповороткістю нашого Міністерства, занадто багато приписів і обмежень.

Міністр на правильному шляху, але йому потрібно допомогти. Якщо йому вдасться зробити усе, що він задекларував, зокрема вивести держзакупівлі на рівень міжнародних організацій, — це буде величезним проривом.