Жінка проходила курс хіміотерапії

Це перший у світі летальний випадок після повторного перенесення коронавірусу. Медики наголошують, у пацієнтки була рідкісна хвороба – макроглобулінемія Вальденстрема. Про це повідомляє BNO News.

До теми Препарат проти коронавірусу на фінальному етапі розробки: він захищатиме від інфекції ще рік

Перший раз жінка потрапила до лікарні з високою температурою, а також сильно кашляла. Тест на COVID-19 виявився позитивним. П'ятиденне лікування у госпіталі допомогло і пацієнтку виписали.

Через два місяці після того хвора розпочала новий курс хіміотерапії. Через два дні їй стало погано – з'явилась лихоманка і кашель. Також хворій було важко дихати. Тест на коронавірус знову показав позитивний результат. На 8-ий день стан пацієнтки став критичний, а ще через два тижні – вона померла.

Раніше після повторного інфікування одужували

У дослідженні Оксфордського університету мовиться, що до цього часу у світі офіційно зафіксували 23 випадки повторного інфікування коронавірусом, проте жоден з них не завершився летально.

Яка ситуація з коронавірусом у Нідерландах та у світі?

Станом на 13 жовтня у світі виявили понад 37 мільйонів 738 тисяч випадків коронавірусу, з них летальні – більше ніж 1 мільйон 79 тисяч. Одужали від недуги понад 26 мільйонів осіб.
У Нідерландах кількість інфікованих сягла 187 тисяч осіб, померли більше ніж 6 500 осіб.