Таке рішення ухвалили після консультацій з епідеміологами. Про це у відеозверненні заявив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, повідомляє 24 канал.

Актуально Не вистачає лікарів та місць для хворих, – мер Чернівців пояснив, як діятимуть у місті

Він зазначив, що будь-яке відкриття і повернення до ділової активності повинно супроводжуватися відповідальністю підприємців. За словами глави ОДА, всі заклади повинні працювати із дотриманням санітарних вимог.

Зверніть увагу! Буковина лідирує не лише за швидкістю поширення COVID-19, а й за кількістю хворих медиків. Як зазначили у Чернівецькій ОДА, коронавірус підхопили 300 лікарів та медсестер, 4 з них померли.

Що таке адаптивний карантин?Очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що області з найвищою захворюваністю на COVID-19 підуть на "адаптивний карантин". Тобто після 11 травня, коли по всій країні розпочнеться часткове зняття обмежень, карантинні заходи у таких регіонах можуть посилити.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, відповідальність за спалахи хвороби у певних регіонах після ухвалення рішення про адаптивний карантин нестиме місцева влада.


5 етапів виходу України з карантину / Інфографіка 24 каналу