Аби слідкувати за своїм прогресом та не перенавантажувати організм – найкращим помічником для цього стане смартфон. Адже відповідні програми рахуватимуть ваші результати та надихатимуть на більші досягнення.

5K Trainer

Цей додаток чудово підійде для новачків. Як заявили розробники, за допомогою цієї програми, ви зможете пробігти 5 кілометрів вже за 8 тижнів. Тренування розраховані на півгодинні пробіжки тричі на тиждень.

Програма підказує скільки потрібно бігти та коли перейти на крок, а в кінці підготує вас до довгих дистанцій без відпочинку.

Скачати: Android і iOS

Run keeper

Це один із найпопулярніших додатків. Він дозволяє дуже точно визначити показники вашої активності: скільки ви пробігли, проїхали або пройшли, який час на це витратили та скільки калорій при цьому спалили.

Окрім цього за допомогою програми ви можете слухати музику, робити фото тренувань та надсилати їх друзям.

Скачати: Android та iOS.

Nike+ Running

Ця программа слідкує за вашими пробіжками завдяки вбудованому у смарфтон GPS. Його можна використовувати навіть на біговій доріжці, обравши спеціальний режим.

Читайте також: 8 секретів Android, про які варто дізнатись

Після кожного тренування в меню статистики можна дізнатися про пройдену дистанцію, темп, спалені калорії і побачити пройдений шлях на карті.

Скачати: Android і iOS.

Adidas miCoach Mobile

І цей спортивний бренд має свій додаток. Він орієнтований на побудову власного плану тренувань і ведення статистики занять. Для повноцінної статистики та усіх функцій потрібні і інші спортивні аксесуари від Adidas. Однак для любителів і базові функції теж підійдуть.

Окрім смарфтону, цей додаток доступний і для домашніх комп'ютерів.

Скачати: Android, iOS, Windows Phone.

Endomondo Sports Tracker

Це одна із найдавніших програм для бігу: її перша версія вийшла у 2007 році. Додаток фіксує дані з багатьох видів спорту, а не тільки з бігу. До цього переліку входять спортивна ходьба, велосипед, лижі, веслування та інші.

Скачати: Android, iOS, Windows Phone.

Zombies, Run!

Суть цієї гри-тренажера полягає в тому, що спортсменові потрібно тікати від віртуальних зомбі й виконувати різноманітні завдання, наприклад, збирати нагороди або рятувати поранених. При цьому інтенсивність бігу збільшується із приближенням ворога.

Така програма дуже корисна для тих, хто хоче скинути кілька зайвих кілограм, адже одна така пробіжка рівноцінна кардіотренуванню в залі.

Читайте також: Не Skype’ом єдиним: альтернативні програми для відеодзвінків

Атмосфера зомбі-гри передається за допомогою навушників, за допомогою звуку спорстмен розуміє наскільки близько зомбі та як швидко треба бігти.

Скачати: Android, iOS.

TrailMix

Цей додаток не рахує і не аналізує, він допомагає зробити пробіжки приємнішими. Программа підбирає музику відповідо під темп вашого бігу.

TrailMix підлаштовує музику з вашого плей-листа під темп бігу, тож ви можете бігати в ритмі з улюбленими композиціями.

Працює програма лише на iOS, але ви без проблем знайдете аналоги і для Android.