Але варто зауважити, що всі ці люди померли не впродовж вчорашнього дня. В країні переглянули попередні показники, врахувавши хворих, які перебували вдома або в приватних лікарнях.

До теми Які медичні засоби можна взяти із собою в літак: правильна аптечка

Відомо, що цей звіт готували впродовж 15 – 20 днів. Загалом від початку пандемії в Індії зареєстрували 359 676 померлих внаслідок COVID-19.

Окрім цього, в країні виявили ще 94 052 нових випадки зараження коронавірусом. Внаслідок цього загальна кількість інфікованих в країні зросла до 29 183 121. Натомість 27 655 493 пацієнтів вже одужали.

Ситуація з коронавірусом в Індії: що відомо

  • На думку представника ВООЗ, головною причиною поширення інфекції є недотримання громадянами карантину, зокрема нещодавні масові гуляння.
  • Але деякі експерти вважають, що причиною поширення спалаху став штам В.1.617. Він поширюється країною настільки швидко, що ВООЗ визнала його міжнародною загрозою.
  • Окрім цього, у мешканців Індії, які одужали від COVID-19, часто діагностують мукормікоз – "чорний грибок". Щоб врятувати пацієнтів в особливо важкому стані, лікарям доводиться видаляти їм очі, ніс та навіть щелепу і кінцівки.