Про це повідомив журналіст Сергій Іванов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, терористи називають Клімова "народним" лікарем, а сам він працював у колишній Луганській обласній клінічній лікарні (ЛОКЛ), яка після початку війни стала "лікарнею "ЛНР".

Читайте також: Це "наш" чи ЗСУ, – нейрохірург розповів про особливості роботи в АТО

"Я знаю його дуже давно – вчилися в одній школі. На своїй посаді Клімов прославився публічною обіцянкою експропріювати житло співробітників ЛОКЛ, які відмовились працювати на окупанта", – підкреслює журналіст.

Крім того, він додає, що сьогодні Клімов за підтримки мера Кременчука Віталія Малецького намагається обійняти посаду головного лікаря Кременчуцького пологового будинку.

"Я прекрасно знаю, яким чином Клімов залишається поза увагою українських спецслужб, і хто загортає в "плєдіки" луганських сепаратистів, зокрема колишнього заступника міністра охорони здоров'я "ЛНР" Малиша, екс-голову Луганської ОДА Пристюка та багатьох інших", – зауважив Іванов і закликав відповідні українські служби належним чином відреагувати на подію.

Додамо, як зазначає кременчуцьке видання "Програма плюс", після перебування на "посаді" "народного лікаря "ЛНР" Клімов також намагався працевлаштуватися в Росії, але "звідти його погнали мітлою".

"Відомо, що міський голова Кременчука Віталій Малецький таке рішення прийняв на прохання одного представника медичної спільноти міста, прізвище якого є відомим", – зауважили журналісти ресурсу.

Читайте також: Екс-суддя популярного українського шоу підтримує агресію Кремля

До слова, Клімова ще в 2015 році внесли до бази даних сайту "Миротворець" як "сепаратиста-пропагандиста" за надання лікарської допомоги "ополченню" під час військових дій.