У Монастирському районі, де зафіксували спалах коронавірусу, деякі медсестри написали заяви на звільнення через інфікування своїх колег, повідомляє hromadske.

До теми Нові випадки COVID-19 на Тернопільщині: захворіло немовля

Заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь допускає можливість того, що у районі може виникнути брак персоналу. Натомість зараз, запевнив він, медиків достатньо.

Працює 10 лікарів, які задіяні у переобладнаній лікарні на інфікований шпиталь, і приблизно 15 медсестер,
– уточнив він.

Нагадаємо, що у Монастирському районі Тернопільської області на коронавірус захворіла медсестра. Спершу їй зробили тест на грип, який показав позитивний результат.

Відтак, поки вона лежала у реанімації, її спокійно навідували колеги. Через відсутність покращення загального стану у жінки таки взяли зразки на ПЛР-тест, який показав наявність коронавірусу. Після цього COVID-19 виявили у ще 24 медиків.

Станом на 30 березня, у Тернопільській області підтвердили 60 випадків зараження коронавірусом, 47 з яких у Монастирському районі. На жаль, 1 пацієнт помер.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.