Про випадки зараження священників на Прикарпатті повідомив в. о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів під час брифінгу, пише Здоров'я 24.

Читайте також: Священника з Буковини, що не повірив у свій діагноз COVID-19, вмовили не правити службу

Крім того, ще один хворий чекає на результати аналізу.

У шести священників діагноз підтверджений ПЛР-тестами. Зокрема, у місті Калуш та Івано-Франківську захворіло по двоє священників, Коломийському та Богородчанському районах – по одному,
– зазначив Федорів.

Що відомо про інфікованих священників у Мукачево

16 квітня у двох священників з православної церкви московського патріархату виявили коронавірус. Чоловіки проживають у Мукачівському районі й відомо, що один є зятем іншому.

Старшого священника госпіталізували до обласної лікарні, а його зять лікується вдома на самоізоляції.

Також 16 квітня повідомили, що в Івано-Франківській області є 8 священнослужителів, у яких підозрюють коронавірус. Шестеро з них проходять лікування в закладах охорони здоров'я, двоє перебувають на самоізоляції.

Станом на 21 квітня в Україні підтвердили вже 6 125 випадків інфікування коронавірусом, 161 людина померла, 367 пацієнтів – одужали.

Чи дозволені церковні служби під час карантину? Уряд офіційно не закриває церкви, однак забороняє масові релігійні заходи. Попри це Православна церква України не бачить підстав для заборони проведення богослужінь за участю не більше як 10 осіб. Втім, в Україні чи не в кожній області зафіксували спалахи коронавірусної інфекції саме серед священнослужителів. Зокрема, в Києво-Печерській лаврі виявили майже сотню хворих ченців, а храм закрили на карантин.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.