Після проведення переговорів керівництва Дніпропетровської облдержадмінісрації і Латвійської Республіки, стало можливе відправлення чергових поранених на лікування до Латвії.

Це буде 2 клініки, розташовані в Ризі. За інформацією, яку ми отримали з міністерства охорони здоров'я Латвії, наші бійці будуть перебувати там стільки, скільки це необхідно, залежно від лікування. В основному, військові будуть проходити реабілітацію після поранень, - повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Борис Трейгерман.

Також, головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечнікова Сергій Риженко повідомив, що поранені, які сьогодні відправилися до Латвії, вже пройшли довготривале лікування в медичній установі.

Всі вони надходили у важкому стані або в стані середньої тяжкості. Були міновибухові і кульові поранення, переломи рук і ніг. Одному з них проводили 6 операцій для того, щоб зібрати кінцівки. Виїхавши в Латвію, ці хлопці зможуть отримати хорошу реабілітацію, - зазначив головний лікар.

Додамо, що загалом на лікування за кордон - у Німеччину, Естонію, Туреччину, Литву, Латвію і Словаччину Дніпропетровська область вже відправила 45 українських військових.