Про це повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА на своїй сторінці у фейсбуці.

Читайте також Скільки українців хворі на коронавірус за кордоном: свіжі дані МЗС

За результатами дослідження референс-лабораторії Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України, посмертно підтверджено діагноз COVID-19 у працівниці Хмельницької районної лікарні, яка перебувала на лікуванні у цьому ж медичному закладі,
– йдеться у повідомленні.

Відомо, що в Хмельницькій області вдалося встановити 16 хворих на COVID-19. Це перший летальний випадок.

Раніше в місцевій ОДА повідомили, що 7 з 10 хворих перебувають в Хмельницькій інфекційній лікарні, а ще один пацієнт лікується у Шепетівці. Натомість 2 хворих проходять амбулаторне лікування.

Місцеві ЗМІ пишуть, що у Шепетівці коронавірус діагностували у чоловіка, який нещодавно з групою інших місцевих жителів їздив на паломництво до Почаївської лаври.

Нагадаємо, що 27 березня у Хмельницькому підтвердили перший випадок зараження коронавірусом. Захворіла жінка, яка повернулася з-за кордону.

Останній ПЛР-тест показав у неї негативний результат на коронавірус. Через два дні жінці зроблять повторний тест і якщо він виявиться негативним, то жінку випишуть з лікарні.

Зверніть увагу! Загалом в Україні зареєстрували вже 2203 випадки коронавірусу. 69 людей, на жаль, померли. Водночас 61 пацієнт одужав.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.