Усі діти – учні 3-11 класів місцевої школи.

Читайте також: Кір дістався до сусідньої з Україною Молдови: влада б'є на сполох

У 17-х школярів – легка форма захворювання, їх відпустили на домашнє лікування. Одну ж дитину у стані середньої тяжкості ушпиталили.

Школу, в якій зафіксували спалах, закрили на 21-денний карантин. Саме стільки триває інкубаційний період кору. Чи мали діти щеплення – наразі невідомо. Медики намагаються встановити причини такого масового спалаху.

Було ухвалено рішення призупинити навчальний процес у школі спочатку на 14, а потім на 21 день. Ми очікували збільшення, це ще не кінець. Про стабілізацію епідемічної ситуації ми зможемо казати в жовтні-листопаді, коли пройде пару інкубаіційних перодів і ми будемо знати, що немає завезення інфекцій в організовані групи дітей,
– повідомила завідувачка відділу Закарпатського лабораторного центру Вікторія Тимчик.

Нагадаємо, за даними Міністерства охорони здоров’я, загалом з початку року в Україні на кір захворіли майже 29 тисяч осыб, і більшість з них – діти.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.