Чотири російські ракети влучили у дім 34-річної Оксани в Авдіївці. Про це повідомили у Першому медичному об'єднанні Львова.

Зверніть увагу Жінці відірвало ногу: що відомо про постраждалих від обстрілу Харкова

Лікарі рятують жінку з Авдіївки

Оксана та її чоловік Станіслав перебували на подвір'ї біля будинку. Коли почали прилітати ракети, подружжя впало на землю. Чоловік вцілів, а жінку зачепило уламком. Тоді друзі родини допомогли дістатися до місцевої лікарні.

У результаті в Оксани діагностували мінно-вибухову травму: багатоуламкове поранення правої гомілки з дефектами м'яких тканин. Також жінка отримала опіки обличчя.

Місцеві лікарі рятували Оксану місяць, але потім її доправили до лікарні Святого Пантелеймона у Львові евакуаційним потягом. Жінці наклали апарат зовнішньої фіксації на ушкоджену ногу, а лікарі Центру хірургії взялися доліковувати рани. Наразі постраждалій допомагають знову стати на ноги.


Оксана отримала серйозні травми / фото Перше медичне об'єднання Львова


Нині Оксана проходить реабілітацію / фото Перше медичне об'єднання Львова

В тому, що пацієнтка буде ходити, сумнівів у наших спеціалістів немає. Попри пережите, жінка радіє, що ніхто з її рідних не постраждав,
– кажуть медики.

До речі, в Оксани та її чоловіка є двоє синів – 11-річний Роман та 14-річний Кирило. Нині хлопчики мріють повернутися в Авдіївку і відшукати під завалами будинку колекцію мініатюрних автомобілів.

Окрім цього, сини Оксани вже розробляють проєкт, аби з батьком відбудувати свій дім.


Оксана отримала травми через ракети окупантів / фото Перше медичне об'єднання Львова


Родина Оксани мріє повернутись в Авдіївку / фото Перше медичне об'єднання Львова

Нагадаємо, раніше ми писали, що хірург-офтальмолог у Маріуполі став заручником росіян, адже переховував українських військових. За це окупанти оголосили йому розстріл, якщо він вийде з лікарні. Свою історію лікар розповів 24 каналу в межах проєкту СВОЇ. Детальніше читайте тут.

Варто переглянути – Медики героїчно рятують харків'ян під звуки бомбардувань: дивіться відео