Жінку звуть Анна Курій, вона з Львівщини і має шестеро дітей і все життя тяжко працює. Про це розповіли співробітники лікарні Святого Пантелеймона Першого медоб'єднання.

Дивіться також Думали пухлина, виявилось – паразит: на Рівненщині з-під шкіри пацієнта витягнули гельмінта

Зазначають, що упродовж життя жінка не мала скарг на здоров'я і лише рік тому, як пішла на пенсію, її почали турбувати болі в ногах. За словами медиків, до лікарів Анна тоді не звернулася.

Останній місяць перетворився на справжнє пекло: через біль жінка не могла спати, ліки не приносили полегшення. І вона нарешті пішла до лікаря за місцем проживання, – розповіли медики.

Що показало обстеження

Під час обстеження лікарі виявили пухлину в плевральній порожнині, яка займає третину легень. Ба більше, гігантське утворення проросло вже в хребет і почало тиснути на нервові закінчення спинного мозку, що й спричинило оніміння ніг.

За розміром пухлини фахівці встановили, що вона росла упродовж аж 19 років.

Лікарі уточнили, що на момент звернення невринома вже так проросла в хребет, що могла назавжди паралізувати жінку. Тож, жінка потребувала термінової операції.

Як минула операція

Під час хірургічного втручання жінці одномоментно видалили невриному, яка проросла в плевральну порожнину і канал хребта та стискала спинний мозок. Складне втручання тривало 4 години, але пройшло успішно.

Львівські хірурги успішно прооперували жінку / Фото Першого медичного об'єднання

Уже на другу добу після операції Анна перебувала у звичайній палаті і раділа, що відчуває ноги і може ними повноцінно рухати.