Через відмову швидкої чоловік змушений був добиратися до лікарні на таксі. Про це сам лучанин Анатолій Доброчинський розповів у коментарі "Конкуренту".

Цікаво Джонсон: новий штам коронавірусу може бути на 70% більш заразний

Цей випадок трапився в ніч проти 17 грудня. Чоловік тривалий час вдома лікував запалення легень і паралельно консультувався з сімейним лікарем.

З початку тижня його стан суттєво погіршився, тож лікар порадив хворому звернутися до швидкої. Втім, чергова у швидкій Анатолію Доброчинському відмовила, аргументуючи це відсутністю задишки й "низькою" температурою 38,6.

Потім вже з температурою 39 лучанин сам поїхав в інфекційну лікарню, де здав тести на коронавірус, після чого його поклали на стаціонар.

Я в шоці був з тої чергової. В інфекційній при огляді мені сказали, що по симптомах у мене запалення, спричинене коронавірусом, і поклали в лікарню,
– розповів Анатолій Доброчинський.

Що на це сказали в лікарні

  • В обласному центрі екстреної медичної допомоги й медицини катастроф розповіли виданню, що перевірили ситуацію та, зокрема, запис розмови.
  • У лікарні переконують, що чергова лікарні діяла згідно з інструкцією. Мовляв, вона не побачила достатніх причин для того, аби відправити до хворого бригаду швидкої допомоги.